У Конго новий спалах лихоманки Ебола вбив майже пів сотні людей

У Конго вірус Ебола вбив майже півсотні осіб Фото з відкритих джерел

Це вже одинадцятий спалах хвороби, спричиненої вірусом Ебола, у країні

У Демократичній Республіці Конго розпочався одинадцятий спалах хвороби, викликаної вірусом Ебола, а загальна кількість хворих перевищила сотню осіб. Про це повідомляє пресслужба Всесвітньої організації охорони здоров'я Африки в Twitter.

Так, в Організації опублікували останній звіт про ситуацію в Мбандаку у зв'язку спалахом хвороби, викликаної Еболою. Станом на 10 вересня там зафіксовано 118 випадків захворювання, серед них 112 підтверджених діагнозів, а ще 6 очікують результати тесту.

Крім цього, відомо про 48 померлих, ще 52 хворих вилікувалися.

Довідка:
Хвороба, спричинена вірусом Ебола - гостре інфекційне захворювання, з вираженим геморагічним синдромом у тяжкій формі. Хвороба характеризується часто тяжким перебігом, високою летальністю, вираженою інтоксикацією, зневодненням, ураженням кровоносних судин багатьох органів з розвитком тяжкого геморагічного синдрому.

Лихоманка Ебола входить до переліку хвороб, які здатні серйозно впливати на здоров'я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах.

Новини за темою: МОЗ хоче лікувати заражених коронавірусом українців препаратом від вірусу Ебола

Нагадаємо, у березні цього року у Демократичній Республіці Конго з медичної установи після одужання виписали останню пацієнтку, яка хворіла на лихоманку Ебола.

Однак, у червні ВООЗ повідомила про початок нового спалаху хвороби. Тоді кількість інфікованих становила до 10 осіб. 

Loading...