У КНДР виявили першу підозру на СOVID-19: Кім Чен Ин оголосив надзвичайну ситуацію

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Аналізи виділень з верхніх дихальних органів і крові хворого показали "невизначений результат"

У Північній Кореї заявили про перший випадок підозри на коронавірусну хворобу СOVID-19 у країні. У зв'язку з цим лідер КНДР оголосив надзвичайну ситуацію в місті, де виявили хворого. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Центральне агентство новин Північної Кореї (KCNA).

Як зазначається, інцидент трапився у прикордонному місті Кесонг. Там у чоловіка, який втік три роки тому на південь, запідозрили зараження COVID-19. Відомо, що він повернувся 19 липня після незаконного перетину демаркаційної лінії, а через деякий час його самопочуття погіршилося. 

Згодом після декількох медичних досліджень виділень з верхніх дихальних органів хворого і крові "був отриманий невизначений результат". У зв'язку з цим чиновники наказали ізолювати можливого інфікованого і з'ясувати, з ким він контактував. Однак, чи робила ця людина тест на COVID-19, не повідомили. 

Новини за темою: Роками до північних берегів Японії прибивало човни з мерцями з КНДР: Дослідники назвали причину

Крім цього, лідер КНДР Кім Чен Ин терміново скликав Політбюро з цього приводу та оголосив надзвичайну ситуацію у місті. 

Зауважимо, якщо хворобу підтвердять, це буде перший офіційно визнаний випадок захворювання коронавірусом у Північній Кореї.

До слова, професор Університету Кенг Хі, аналітик Чу Чже Ву зазначив, що ця ситуація є важливою не лише тому, що Північна Корея вперше повідомила про підозрюваний випадок COVID-19, а й тому, що країна припустила, що потребує допомоги світу.

Новини за темою: КНДР погрожує направити війська в демілітаризовану зону

Нагадаємо, раніше уряд Північної Кореї ухвалив рішення тимчасово призупинити в’їзд іноземних туристів у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Зауважимо, більшість іноземців прибували в КНДР з Китаю, де вперше зафіксували масштабний спалах цієї хвороби. 

Loading...