У КНДР провели випробування протикорабельної крилатої ракети

Запуск відбувся ще 6 липня, але стало відомо про нього лише зараз

КНДР Фото з відкритих джерел

Північна Корея випробувала протикорабельну крилату ракету в Японському морі. Про це повідомляє Yonhap.

За даними південнокорейських чиновників, ракета була випущена ще 6 липня і пролетіла менше 100 кілометрів. Точний тип снаряду невідомий, але посадовці натякнули, що його вже випробовували раніше.

Зазначається, що ані військові органи, ані засоби масової інформації Північної Кореї не оголосили про старт ракети, проте це відбулося в рамках запланованих навчань. "Ми розглядаємо це як частину регулярних морських навчань на Півночі. Ми уважно стежимо за військовими рухами Півночі і підтримуємо позицію жорсткої готовності", – заявив південнокорейський військовий Кім Джун-Рек.

Крім того, чиновник додав, що літні навчання у КНДР розпочалися приблизно на початку липня і тривають досі. За словами Джун-Река, літня військова програма триватиме до серпня.

Новини за темою: Роками до північних берегів Японії прибивало човни з мерцями з КНДР: Дослідники назвали причину

Нагадаємо, нещодавно знімки лабораторії Planet Labs показали активний об'єкт в Північній Кореї, який використовується для створення ядерних боєголовок. За словами лідера країни Кім Чен Ина, ядерна зброя необхідна Північній Кореї, аби забезпечити її безпеку через "тиск високої інтенсивності і військові загрози з боку імперіалістичних і ворожих сил".Loading...