Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Казахстані побудують завод з виробництва російської вакцини від COVID-19

Касим-Жомарт Токаєв akorda.kz

У серпні республіка підписала угоду про постачання гарантованого обсягу "Супутника V" після завершення випробувань

У Казахстані відкриється виробництво російської вакцини від коронавірусу. Про це заявив президент республіки Касим-Жомарт Токаєв, передає РБК

"Мною досягнута домовленість з президентом Росії про будівництво заводу з виробництва російської вакцини. Уряд вже приступив до переговорів про залучення інвестицій в цей потрібний проєкт", - заявив Токаєв.

Минулого тижня президент Казахстану провів телефонні переговори з президентом Росії Володимиром Путіним. Домовилися активізувати співпрацю в боротьбі з пандемією, "включаючи плани з організації спільного виробництва вакцин на території Казахстану", повідомили на сайті Кремля.

Новини за темою: ВООЗ може внести російську вакцину "Супутник V" в список рекомендованих

У Росії зареєстрували дві вакцини від коронавірусу - векторну "Гам-КОВІД-Вак" ("Супутник V") Московського Центру ім. Гамалеї і пептидну "ЕпіВакКорона" Новосибірського центру "Вектор". "На підході" також третя, повідомив Путін. Це цільновіріонна вакцина, яка містить цілісний "убитий" вірус. Її розробляє Центр ім. Чумакова.

Розробку вакцини "Супутник V" профінансував Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ). Наприкінці серпня Казахстан підписав з ним угоду про постачання гарантованого обсягу препарату після завершення випробувань.

Loading...