У Казахстані оголосили день жалоби за жертвами COVID-19

Касим-Жомарт Токаєв. Фото: EPA-EFE/STR

Також в країні значно зросла кількість смертей від пневмонії

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що 13 липня в країні оголошено днем жалоби за жертвами коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє "Радио Азаттык".

Згідно з повідомленням, президент Казахстану заявив про "системні помилки" колишнього керівництва міністерства охорони здоров'я і недбалість представників місцевої влади та оголосив 13 липня Днем жалоби за жертвами коронавірусу.

Окрім цього, він зауважив, що відповідальність за прискорення темпів поширення коронавірусу лежить не тільки на чиновниках, а й на населенні, яке нехтує санітарними правилами.

Новини за темою: У ВООЗ вивчають ще один можливий шлях передачі коронавірусу

Водночас Токаєв сказав, що епідеміологічна ситуація в країні залишається складною, але "нітрохи не гіршою", ніж в інших державах. За офіційними даними, від COVID-19 померли 264 людини. Ще понад сотня померлих з позитивним тестом, не ввійшли в цю статистику, оскільки причиною їх смерті спецкомісії назвали інші захворювання, а коронавірус вказали як "супутнє захворювання". 

Також у червні, за даними Міністерства охорони здоров'я Казахстану, від пневмонії з негативним результатом на коронавірус померли 628 осіб, захворюваність запаленням легенів показала істотне зростання.

Новини за темою: Смертність від COVID-19: Чому в Сінгапурі в 50 разів менше летальних випадків, ніж в Україні

Нагадаємо, раніше стало відомо, що колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв захворів на коронавірус

 Loading...