Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Катарі в аеропорту жінок примусово обстежували через знайдену в туалеті недоношену дитину

pixabay.com

При цьому їм не повідомили причину обстеження

Австралія висловила серйозне занепокоєння Катару після інформації про те, що жінкам в аеропорту провели інвазивне внутрішнє обстеження перед посадкою на рейс із Дохи до Сіднея, передає BBC.

Як повідомляється, обстеження провели після того, як співробітники Міжнародного аеропорту Хамад виявили недоношену дитину в туалеті терміналу. Наразі достеменно невідомо, була дитина живою чи мертвою.

Серед жінок, які заявили про такі обстеження, було 13 австралійок.

За даними Channel Seven, їх відвезли до пункту швидкої допомоги біля злітної смуги та наказали зняти спідню білизну перед обстеженням.

При цьому, жінкам не повідомили причину обстеження. Уряд Австралії звернувся до влади Катару щодо цього інциденту.

"Ми офіційно висловили своє серйозне занепокоєння щодо інциденту владі Катару, і нас запевнили, що найближчим часом нададуть детальну і прозору інформацію щодо нього", - сказав речник Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії місцевим ЗМІ.

Представник поліції Нового Південного Уельсу, яка відповідає за карантин у готелі для тих, хто прибуває до Сіднея, розповів: "Ці жінки пройшли обов'язковий карантин у штаті Новий Південний Уельс, і в цей час їм була надана медична та психологічна підтримка NSW Health".

Новини за темою: У Польщі обмежили право жінок на аборт, зробивши його майже неможливим

Раніше повідомлялося, що з Франції депортували п'ятьох членів однієї сім'ї через те, що вони поголили голову 17-річній дівчині через її бажання вийти заміж за серба-християнина.Loading...