У Камеруні стався збройний напад на школу, щонайменше шестеро дітей загинуло

Ілюстративне фото Travel+

За попередніми даними, ще близько восьми людей поранено

У Камерунському місті Кумба озброєні люди напали на школу, внаслідок чого загинуло щонайменше шестеро дітей, ще близько восьми людей поранено. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що злочинці штурмували школу в англофонському південно-західному регіоні Камеруну та відкривали вогонь без розбору. Напад стався близько опівдні за місцевим часом, коли озброєні люди прибули на мотоциклах й увійшли до школи в районі, де діють повстанці-сепаратисти.

При цьому багато дітей постраждали, коли намагалися втекти з вікон другого поверху. "Вони знайшли дітей у класі і відкрили по них вогонь", – повідомив представник місцевої влади.  

Місцевий працівник освіти Ахім Абанау Обасе підтвердив кількість загиблих і повідомив, що вісім дітей були доставлені до лікарні. За його словами, загиблі діти були у віці від 12 до 14 років.

Відомо, що місцева влада звинуватила в нападі сепаратистських повстанців, які прагнуть сформувати відокремлену державу на англомовному заході країни. У 2017 році сепаратисти на англомовних територіях Північно-Західного і Південно-Західного регіонів оголосили незалежність Амбазонії і почали збройну боротьбу проти уряду франкофонів.

Новини за темою: У США обстріляли похоронну процесію, 7 людей поранено

Нагадаємо, нещодавно неподалік від столиці Франції невідомий перерізав горло викладачеві середньої школи, який під час уроку про свободу слова показував карикатуру на мусульманського пророка Мухаммеда. Вчителя знайшли обезголовленим неподалік навчального закладу.

Згодом правоохоронці заявили, що вчителя за показ карикатури на пророка Мухаммеда обезголовив 18-річний Абдулак Анзоров, який родом з Москви.Loading...