У Каліфорнії на вершині гори знайшли третій загадковий моноліт

Моноліт у Каліфорнії Twitter / Atownreporter

Раніше схожі конструкції бачили в штаті Юта та Румунії, але звідти вони зникли

На вершині гори в американському місті Атаскадеро, штат Каліфорнія, знайшли загадковий моноліт, схожий на ті, що раніше зникли в штаті Юта та Румунії. Про це повідомляє Sky News.

За словами чоловіка на ім’я Гарі Лайонс, який знайшов моноліт у середу, 2 грудня, він щодня бігає та ходить у походи в цьому місці, але напередодні там не було такої конструкції. Зазначається, що моноліт має висоту близько 2 футів (2,7 м), а сам він нагадує конструкцію, яка була помічена в фільмі режисера Стенлі Кубрика "Космічна одіссея".

Нагадаємо, нещодавно співробітники Управління громадської безпеки американського штату Юта виявили у пустелі загадкову металеву конструкцію у формі моноліту висотою 3,6 метра.

Через кілька днів, влада американського штату Юта заявила про зникнення металевого моноліту. Від нього залишилася тільки виїмка на землі і трикутна деталь конструкції.

Новини за темою: "Ми не спробували зупинити їх": Очевидець розповів про те, як з американської пустелі зник загадковий моноліт

Того ж дня на північному сході Румунії виявили трикутний у перетині загадковий металевий моноліт, дуже схожий на той, який зник у США. Таємничий предмет розташований недалеко від стародавньої Петродавсько-Дакійської фортеці.

Проте 1 грудня стало відомо, що другий загадковий моноліт, виявлений у Румунії, також зник. Чи пов'язані ці об'єкти, достовірно невідомо, але зовні вони схожі.

Loading...