Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Грузії заявили, що Україна сама скасувала візит своїх спостерігачів на вибори

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Парламентські вибори у Грузії відбудуться 31 жовтня

У Агентстві цивільної авіації Грузії спростовують інформацію про те, нібито грузинська сторона блокувала приліт в Тбілісі українських депутатів і журналістів, які повинні були працювати спостерігачами на парламентських виборах 31 жовтня. Про це повідомляє "Грузія Online".  

"Повідомляємо, що в Агентство цивільної авіації надійшла заявка від SkyUp Airlines на приватний чартерний рейс за маршрутом Київ-Тбілісі-Київ 30 жовтня, який повинен був доставити делегацію Ради України для спостереження за виборами як спостерігачів. Проте 30 жовтня в 2:09 SkyUp Airlines знову звернулася в агентство з проханням скасувати запит на дозвіл на політ, пославшись на замовника рейсу", - уточнили у відомстві.

Також агентство опублікувало саме повідомлення, отримане від авіакомпанії SkyUp Airlines.

Новини за темою: Саакашвілі пообіцяв "жорстку відповідь" у разі фальсифікації виборів в Грузії

Нагадаємо, напередодні народна депутатка від фракції "Слуга народу", голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Єлизавета Ясько заявила, що влада Грузії не дала дозвіл на прийом літака з України, яким мали прибути українські депутати для спостереження за парламентськими виборами.

Loading...