У Грузії вдалося звільнити усіх заручників із захопленого банку

У Грузії взяли у заручники працівників та клієнтів банку Фото з відкритих джерел

Водночас нападник зміг втекти

Внаслідок проведення спеціальної поліцейської операції усіх заручників із "Банку Грузії" у місті 0було звільнено, їхньому життю тепер нічого не загрожує. Про це повідомляє пресслужба МВС Грузії

Згідно з повідомленням, під час збройного нападу на банківську установу на проспекті Звіад Гамсахурдія в місті Зугдіді у заручники взяли 43 людини. 

Новини за темою: На Івано-Франківщині чоловік взяв у заручники жінку і двох дітей

У результаті тривалих переговорів протягом дня більшість заручників були поступово звільнені, їх замінив Автанділ Галдава, директор департаменту поліції Самегрело-Земо Сванеті.

Як зазначається, пізніше нападник разом із трьома заручниками та поліцейським покинули будівлю банку. Наразі усіх захоплених людей вдалося звільнити, їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує. 

Правоохоронці продовжують інтенсивну оперативно-розшукову та розшукову діяльність з метою арешту нападника.

Новини за темою: У Франції захопили заручників у відділенні банку

Нагадаємо, напередодні в Грузії вчинили напад на філію "Банку Грузії", у заручники були взяті працівники та клієнти установи. 

Згодом чоловік, який захопив у філії "Банку Грузії" у місті Зугдіді 19 заручників, звільнив трьох жінок і вимагав викуп за звільнення заручників у розмірі 500 тисяч доларів, а також надання гелікоптера або автотранспорту. Loading...