Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Грузії розслідують підготовку до спроби повалення влади

У Грузії опозиція заявила про незгоду з результатами парламентських виборів Фото з відкритих джерел

Фігуранти справи сформували мобільні групи з-поміж колишніх співробітників правоохоронних органів та військовослужбовців

Служба державної безпеки Грузії веде розслідування щодо спроби повалення влади в країні через отримання небажаних результатів на парламентських виборах. Про це повідомляє "Эхо Кавказа".

Згідно з повідомленням, фігуранти справи сформували мобільні групи з-поміж колишніх співробітників правоохоронних органів та військовослужбовців для силового повалення влади в Грузії.

Як зазначається, спецслужба вже провела різні слідчі дії та допитала свідків. Зокрема, був допитаний член грузинського парламенту Іраклій Кобахідзе, який надав слідству список цих угрупувань. Крім того, в рамках розслідування допитали громадянина, який передав ці списки депутату Кобахідзе.

Зараз Служба держбезпеки збирає докази та встановлює винних в цьому злочині.

Новини за темою: Парламентські вибори у Грузії: Хто переміг і чому незадоволена опозиція

Нагадаємо, у суботу, 31 жовтня, в Грузії відбулося голосування на парламентських виборах, яке вперше провели за новою системою. Участь у ньому взяли 48 партій і два блоки, серед яких - керівна "Грузинська мрія" та опозиційна "Єдиний національний рух - Сила в єдності".

Своєю чергою, опозиційна грузинська партія "Європейська Грузія" заявила, що відмовляється від отриманих мандатів через незгоду з результатами парламентських виборів у країні.

Loading...