У Греції зафіксували перший випадок смерті від коронавірусу

Укрінформ

Окрім того, коронавірусом були заражені кілька попутників - громадян Греції

Міністерство охорони здоров'я Греції підтвердило перший смертельний випадок від коронавірусу COVID-19 в країні. Про це повідомляє Ekathimerini.

Зазначається, що жертвою вірусу став 66-річний пацієнт лікарні Patra University Hospital (Університетська лікарня Патри). Він заразився під час релігійного паломництва в Ізраїлі та Єгипті минулого місяця.

У нього вже були проблеми зі здоров'ям. 10 березня його стан став критичним, в результаті чоловік помер від поліорганної недостатності.

Окрім того, коронавірусом були заражені кілька його попутників-громадян Греції. Наразі вони ізольовані - деякі знаходяться вдома, а деякі у лікарні.

Станом на сьогодні, в Греції відомо про 99 випадків зараження коронавірусом COVID-19. В Ізраїлі та Єгипті, звідки прибув заражений грек - 127 і 60 випадків відповідно.

Як повідомлялось, кількість заражених у світі перевищила 126 тисяч

Наразі в Україні підтвердили лише один випадок зараження. 

Проте  мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці вводять превентивні заходи безпеки через загрозу коронавірусу. З 12 березня у Києві  буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, а також в садочках та у мистецьких й спортивних школах.

Loading...