У Греції двох росіян засудили до 300 років колонії

Громадян РФ звинуватили в перевезенні нелегальних мігрантів

Фото з відкритих джерел

У Греції суд засудив двох російських моряків до 300 років колонії за звинуваченнями в перевезенні нелегальних мігрантів. Про це повідомив віцепрезидент російського підрозділу Міжнародного комітету захисту прав людини Іван Мельников у коментарі "Інтерфаксу".

Зазначається, що такий тривалий термін покарання пов'язаний із тим, що моряки отримали від 7 до 12 років ув'язнення за кожного мігранта, якого виявили на суднах. При цьому росіяни заперечують свою провину. За їхніми словами, вони знайшли пропозицію в інтернеті та прибули до Туреччини для роботи, адже їм обіцяли близько 100 тис. рублів на місяць.

Пізніше, після навчання, росіяни вийшли в море на кораблі, де готували їжу та прибирали, але в нейтральних водах на борт піднялися близько 60 мігрантів, а частина команди навпаки пересіла в човни. Після цього росіяни подали сигнал SOS. Правозахисник додав, що суд не звернув увагу на доводи росіян щодо їхньої невинності, а призначений адвокат не ознайомився з матеріалами справи.

Новини за темою: Український капітан врятував від смерті 27 мігрантів і застряг у морі: Його танкер не приймає жоден порт ЄС

Нагадаємо, нещодавно Греція заявила про розширення своїх територіальних вод на заході. За словами прем’єр-міністра країни, держава може зробити такий крок відповідно до Міжнародного морського права.

Loading...