У Гонконзі виявили новий шлях поширення коронавірусу

Коронавірус продовжує поширюватися світом Фото з відкритих джерел

Вірус може передаватися через каналізацію

У Гонконзі після того як в одному житловому комплексі виявили одразу декількох хворих на коронавірус, висунули нову версію його поширення – по каналізаційних трубах. Про це повідомляє CNN.

Повідомляється, що однією з заражених виявилася 62-річна жінка, яка не спілкувалася з іншими зараженими. Пізніше з'ясувалося, що через квартиру чоловіка, якого госпіталізували з коронавірусом, проходив один і той же каналізаційний стояк з цією жінкою.

Зазначається, що влада вже евакуювала частину мешканців будинку та почала перевіряти систему водопостачання і каналізації. Зокрема, фахівці з'ясували, що в квартирі одного з пацієнтів була самостійно перероблена каналізаційна труба. Так як нещодавно китайські і американські дослідники підтвердили, що китайський новий коронавірус також поширюється через фекалії, цілком можлива передача його по каналізації.

Раніше повідомлялося, що фахівці Тяньцзінського університету у Китаї розробили пристрій, який здатен швидко діагностувати захворювання на коронавірус COVID-19

Loading...