Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Гонконгу розробили найшвидший у світі пристрій для діагностики коронавірусу

Пристрій дозволяє діагностувати вірус протягом 40 хвилин

Фото з відкритих джерел

Вчені із Гонконзького університету  науки і техніки винайшли найшвидший у світі портативний пристрій детектування 2019-nCoV. Про це повідомляє пресслужба університету.

Згідно з повідомленням, за допомогою новітньої технології мікрофлюїдних мікросхем прилад може виявити вірус лише за 40 хвилин від відбору проб до тестування, порівняно з використовуваною в даний час технологією полімеразної ланцюгової реакції, яка займає від 1,5 до 3 годин.

Як зазначається, пристрій виявлення використовує стандартні інструменти швидкого тестування, такі як і при звичайному грипі: для швидкого скринінгу використовують пробу носової порожнини, яку потім поміщають в аналізатор для визначення результату. 

Невеликі розміри пристрою (довжина 33 см, ширина 32 см і висота 16 см) роблять його досить портативним, тобто він підходить для швидкої діагностики на місцях, зокрема на в центрах контролю та профілактики захворювань, митниці, інспекції в'їзду-виїзду та карантинному відділі, а також в будинках пристарілих для людей похилого віку.

Нагадаємо, станом на ранок 7 лютого, кількість підтверджених випадків інфікування небезпечним коронавірусом в Китаї досягла 31 161, відповідно число інфікованих у світі - 31 453 людини, кількість смертельних випадків становить 638.

Loading...