Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Гаазі затримали пів сотні активістів, які протестували не за правилами карантину

Протест проти карантину в Гаазі NOS

Активісти не дотримувалися дистанції та відмовилися переміститися у сквер

У нідерландському місті Гаага місцеві жителі вийшли на протест проти карантину, у результаті чого правоохоронці затримали приблизно півсотні активістів. Про це повідомляє NOS.

Як зазначається, організатори заходу не повідомили місцеву владу про проведення протесту, і активісти почали збиратися біля місцевого залізничного вокзалу. Згодом мер міста дізнався про це та дозволив протестувати за умови, що вони відійдуть в розташований в 100 метрах сквер і будуть дотримуватися дистанції. Однак, активісти порушили умову, що змусило владу до вимушеного розгону людей.  

За даними видання, участь в акції взяли приблизно дві сотні активістів. 

До слова, Нідерланди є однією з країн, найбільше постраждалих від пандемії коронавірусу. За останніми даними, на 15 мільйонів населення там зареєстровано понад 41 тисячі випадків (16 місце в світі) і 5168 смертей (10 місце).

У зв'язку із спалахом в країні закрили школи, ресторани, кінотеатри та інші місця масового скупчення людей. Зазначається, що ці заходи діятимуть як мінімум до 20 травня.

Нагадаємо, нещодавно український консул в Нідерландах Юрій Карпук повідомив, що 145 українців повернуться до Києва з Нідерландів спецрейсом "Міжнародних авіаліній України".

Loading...