У Франції затримали родичів чоловіка, який вбив учителя за карикатури на пророка Мухаммеда

Правоохоронці провели обшуки в квартирі підозрюваного

Школа у Франції, поблизу якої вбили вчителя AFP

У Франції затримали п'ятьох родичів чоловіка, який обезголовив вчителя історії та географії під Парижем. Про це повідомляє Le Parisien.

Зазначається, що правоохоронці затримали батьків, дідуся та молодшого брата ймовірного зловмисника. При цьому припускається, що брат підозрюваного міг навчатися у загиблого вчителя.

Крім того, поліція затримала ще чотирьох людей, серед яких і батько учня, який знімав відео з критикою вчителя за використовування карикатур на пророка Мухаммеда для демонстрації проявів свободи слова.

Водночас представники правоохоронних органів здійснили обшук у квартирі підозрюваного й вилучили телефони та комп’ютери. Спеціалісти планують отримати доступ до інформацію про те, чим займався хлопець перед убивством.

Наразі до школи, в якій працював учитель, приносять квіти. При цьому колеги загиблого вийшли на акцію солідарності.

Новини за темою: У Парижі невідомий з ножем поранив 4 людей поруч із колишньою редакцією Charlie Hebdo

Нагадаємо, вчора, 16 жовтня, неподалік від столиці Франції невідомий перерізав горлянку викладачу середньої школи, який під час уроку про свободу слова показував карикатуру на мусульманського пророка Мухаммеда. Вчителя знайшли обезголовленим неподалік від навчального закладу.

Loading...