Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Франції провели масові обшуки у ймовірних ісламістських радикалів

Вулиця, де застрелили зловмисника Le Parisien

Також буде розглянуто діяльність різних мусульманських організацій

У Франції поліція провела масові обшуки у ймовірних прихильників ісламського радикалізму. Про це повідомляє BBC.

Правоохоронні органи провели обшуки в осіб, які в інтернеті висловилися в підтримку чеченця, котрий вбив у п'ятницю вчителя під Парижем за показ дітям карикатури на пророка Мухаммеда від журналу Charlie Hebdo.

Також поліція розслідує діяльність 51 мусульманської організації, і якщо в їх діях будуть знайдені ознаки екстремізму, вони будуть закриті. Серед них асоціація "Колектив проти ісламофобії", який, на думку влади, займається пропагандою непокори французькій державі.

В уряді зазначили, що обшуки у можливих ісламських радикалів триватимуть протягом тижня.

Новини за темою: У Парижі невідомий з ножем поранив 4 людей поруч із колишньою редакцією Charlie Hebdo

Нагадаємо, 16 жовтня неподалік від столиці Франції невідомий перерізав горло викладачеві середньої школи, який під час уроку про свободу слова показував карикатуру на мусульманського пророка Мухаммеда. Вчителя знайшли обезголовленим неподалік навчального закладу.

Пізніше поліція затримала батьків, дідуся і молодшого брата ймовірного зловмисника і провела обшуки у квартирі підозрюваного.

Пізніше поліція Франції заявила, що вчителя за показ карикатури на пророка Мухаммеда обезголовив 18-річний Абдулак Анзоров, який родом з Москви.

Loading...