У Франції обшукали будинок очільника МОЗ в рамках розслідування щодо протидії COVID-19

Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран RFI

Міністр фігурує у скаргах щодо дій влади у боротьбі з пандемією

У Франції правоохоронці провели обшук у будинку очільника Міністерства охорони здоров'я країни Олів'є Верана. Про це повідомляє Le Figaro.

Зазначається, що стосовно урядовця проводять розслідування скарг, які стосуються вжитих владою заходів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Загалом у суді є близько 90 скарг, зокрема, на брак масок та іншого обладнання.

При цьому французькі медики та поліцейські звинуватили уряд у нараженні на небезпеку життя людей, відсутності допомоги тим, хто її потребує, а також у ненавмисному вбивстві. Через це обшуки провели не тільки в очільника МОЗ, але й у експрем'єр-міністра Едуара Філіпа, ексміністра охорони здоров'я Аньєз Бузін, експредставника уряду Сібет Ндіає та очільника служби охорони здоров'я країни Жерома Саломона.

Новини за темою: У Франції зіткнулися легкомоторні літаки, 5 людей загинуло

Нагадаємо, у Франції через пандемію COVID-19 запровадили комендантську годину у дев’яти містах. Президент країни Емманюель Макрон припустив, що комендантська година триватиме до першого грудня.

Раніше повідомлялося, що уряд Франції запровадив додаткові карантинні заходи у чотирьох містах з високим рівнем поширення інфекції. Відповідні заходи вже були запроваджені у Парижі та Марселі.

Loading...