Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Франції назвали умову проведення нового саміту в "нормандському форматі"

Фото з відкритих джерел

Париж закликає використовувати вже діючі формати переговорів

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен озвучив умову для проведення нового саміту в "нормандському форматі". Про це повідомляє УНІАН.

"Нашою метою не є проведення саміту заради його проведення. На нашу думку, важливим завданням сьогодні є реалізація тих висновків, які були прийняті за результатами грудневого саміту "нормандського формату" в Парижі. Тільки за цієї умови ми можемо розглядати організацію наступної нової зустрічі в цьому форматі", - заявив де Понсен.

Окремо дипломат заявив, що Франція послідовно підкреслює необхідність використання тих форматів переговорів, які діють у цей час, зокрема "нормандський формат" і Мінський процес, для знаходження шляхів мирного врегулювання кризи, що триває на сході України.

Новини за темою: Немає впевненості у влади і бачення у ВРУ, – експерт заявив про неготовність України до нормандської зустрічі

Раніше Україна, Франція та Німеччина заявили про готовність докласти максимум зусиль для виконання домовленостей Паризького саміту і наблизити проведення зустрічі в Берліні, однак Росія взяла паузу в цьому питанні.Loading...