Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Франції ісламісти атакували десятки сайтів. Не сподобалися слова Макрона щодо вбивства вчителя

Емманюель Макрон Reuters

Макрон назвав загиблого викладача "тихим героєм", а сам напад – "ісламістським терактом"

У ніч на 27 жовтня у Франції через висловлювання президента Емманюеля Макрона про іслам хакери атакували десятки сайтів, серед яких сторінки районних управлінь. Про це повідомляє DW

Так, у результаті атак ісламістів на вебресурсах з’явилися гасла із закликами до перемоги ісламу і пророка Мухаммеда та смерті Франції. Крім цього, на сайтах з'явилися зображення президента країни Емманюеля Макрона у вигляді свині.

Зазначається, що приводом для хакерського нападу стали висловлювання Макрона про вбивство вчителя Самюеля Паті, який показав на уроці карикатури на пророка. Зокрема, французький президент назвав загиблого викладача "тихим героєм", а сам напад – "ісламістським терактом".

Новини за темою: Президент Туреччини закликав бойкотувати французькі товари

Крім цього, під час виступу на жалобній церемонії Макрон заявив, що іслам перебуває в стані кризи. У зв'язку з цим політик закликав громадян до захисту світських цінностей Французької республіки від радикального ісламу.

Новини за темою: У Франції студентка отримала умовний термін за коментар із виправданням обезголовлення вчителя

Нагадаємо, 16 жовтня біля Парижа молодий чоловік перерізав глотку викладачеві середньої школи, який під час уроку про свободу слова показував карикатуру на мусульманського пророка Мухаммеда.

Пізніше з'ясувалося, що вчителя обезголовив 18-річний чеченець Абдулак Анзоров, який родом з Москви.Loading...