live

У Фінляндії підтвердили перший випадок зараження китайським коронавірусом

Смертельний коронавірус у Китаї з відкритих джерел

Хворий міг контактувати з 15 людьми

У Фінляндії сьогодні офіційно підтвердили перший випадок зараження коронавірусом, що розповсюджується з Китаю. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Фінський інститут охорони здоров'я та соціального забезпечення.

Згідно з повідомленням, хворий - турист з Китаю. Його госпіталізували у центральну лікарні Лапландії на півночі країни. В інституті додали, що ще 15 людей могли контактувати з хворим.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом 2019-nCoV в Китаї сягнула 5974 осіб, 132 з них померли. З урахуванням тих, у кого підозрюють коронавірус, загальна кількість інфікованих може становити 9239 осіб. За межами КНР, станом на вечір 28 січня, підтверджено близько 50 випадків захворювання на коронавірус у 15 країнах, включаючи Австралію, Німеччину, В'єтнам, Канаду, Малайзію, Сінгапур, США, Таїланд, Францію, Південну Корею і Японію.

Раніше стало відомо, що авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) виконає два рейси з китайського міста Саньї для евакуації своїх громадян через поширення коронавірусу, що викликає смертельну пневмонію.

Як повідомлялося, вчора у Львові потрапив до лікарні студент, який повернувся з навчання із Китаю. У нього кашель і нежить, тому родичі викликали швидку, однак попередні аналізи показали негативний результат щодо коронавірусу.Loading...
Loading...
Loading...