Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Держдумі запропонували призупинити дипломатичні відносини з Нідерландами

Фото з відкритих джерел

Пропозиція надійшла після виклику російського посла в МЗС Нідерландів

Депутат Держдуми Олексій Журавльов ("Родина") запропонував призупинити дипломатичні відносини з Нідерландами через їх позицію щодо MH17.

"У зв'язку з оскаженілою антиросійською позицією Нідерландів в рамках цього псевдорозслідування Росії слід було б взагалі призупинити дипломатичні відносини з королівством і відкликати звідти нашого посла", – зазначив він у Facebook, коментуючи новину про те, що посла Росії Олександра Шульгіна викликали в МЗС Нідерландів через відмову Росії від участі в тристоронніх консультаціях щодо катастрофи малайзійського Boeing МН17 на Донбасі у 2014 році.

Новини за темою: Справа щодо катастрофи Боїнга МН17: Що нового показав черговий етап судових слухань у Нідерландах

Нагадаємо, напередодні Росія вийшла з консультаційної групи по катастрофі MH17. МЗС країни назвав упередженими та політизованими розслідування катастрофи, які проводять Нідерланди та Спільна слідча група.

У Нідерландах відразу ж відреагували на вихід Росії з консультаційної групи з катастрофи MH17. Тоді міністр закордонних справ країни висловив жаль через рішення російської влади, а сьогодні стало відомо, що російського посла викликають до МЗС Нідерландів для пояснень.Loading...