Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Чорногорії від COVID-19 помер голова Сербської церкви Амфілохій

Митрополит Чорногорсько-Приморський Сербської православної церкви Амфілохій Чорногорсько-Приморська митрополія

Митрополиту було 83 роки

У Чорногорії від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19, помер митрополит Чорногорсько-Приморської Сербської православної церкви Амфілохій (Рісто Радович). Відповідна інформація розміщена на сайті митрополії

Згідно з повідомленням, Амфілохій перебував у клінічному центрі, перед смертю він встиг прийняти таїнство причастя. На посаді митрополита Чорногорсько-Приморського Амфілохій перебував з 1990 року. 

Новини за темою: Новий антирекорд коронавірусу: В Україні за добу виявили 8312 нових заражень

Відомо, що COVID-19 діагностували у митрополита 6 жовтня, тоді ж його госпіталізували. Незабаром Амфілохій пішов на поправку, отримав негативний результат тесту. Однак уже 20 жовтня стан митрополита стрімко погіршився.

Як повідомляє видання Vijesti, за заповітом, Амфілохія поховають у склепі собору в Подгориці, який підготували за його життя. Церемонія відбудеться 31 жовтня, а наступного дня у всіх монастирях і церквах країни пройдуть поминальні служби. 

Новини за темою: В Європі зафіксували новий вид коронавірусу, який швидко поширюється

Нагадаємо, нещодавно від коронавірусної хвороби помер міський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко, якого на місцевих виборах обрали на другий термін.