У Чехії та Домінікані виявили перші випадки зараження COVID-19

Коронавірус 2019-nCoV Фото з відкритих джерел

Усі зараженні нещодавно повернулися з Італії

У неділю, 1 березня, у Чехії та Домінікані зареєстрували перші випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомляє Novinky.cz.
 
Як зазначається, у європейській країні підтвердили одразу три випадки інфікування небезпечним вірусом. У той же час в Домінікані поки зафіксували лише один випадок хвороби.
 
 
За попередньою інформацію, двоє інфікованих у Чехії наразі перебувають у Празі, а ще один пацієнт – у північному містечку Усті-над-Лабем.
 
Як з’ясувалося, один із інфікованих нещодавно прибув до Праги з Італії після стажування в одному з університетів. Другим пацієнтом стала громадянка США, яка навчалася в Мілані. Водночас третій пацієнт також приїхав з Італії, де відпочивав на гірськолижному курорті.
 
 
Окрім цього, у Домінікані коронавірусну інфекцію підтвердили у громадянина Італії. Проте, за словами чоловіка, після прибуття до цієї країни він не скаржився на самопочуття та не мав симптомів вірусу.
 
 
Нагадаємо, у неділю, 1 березня, у жительки білоруського міста Вітебськ виявили зараження новою коронавірусною інфекцією CОVID-2019, що стало другим випадком захворювання у країні.
Loading...