У Чехії та Австрії почалася "друга хвиля" коронавірусу

Канцлер Австрії Себастьян Курц Фото з відкритих джерел

Країни попередили про стрімке збільшення кількості заражень

Представник уряду в галузі охорони здоров'я Чехії Роман Примула та канцлер Австрії Себастьян Курц заявили про початок "другої хвилі" епідемії коронавірусу COVID-19 в їхніх країнах. Про це повідомляють Ceskenoviny.cz та Die Pressе.

Так, станом на 12 вересня у Чехії виявили 1541 новий випадок захворювання. Загалом від початку пандемії в країні інфікувалися 13,7 тисячі громадян. Наразі 297 пацієнтів перебувають у лікарні, з них 69 - у важкому стані. 

За словами Романа Примули, якщо хвороба надалі буде поширюватися такими темпами, то через місяць лікарні будуть переповнені пацієнтами COVID-19.

"У Чехії друга хвиля епідемії коронавірусу", - заявив він.

Тоді як в Австрії станом на 13 вересня зафіксовано 33 159 випадків хвороби, з них 756 - померли, а 26 760 пацієнтів одужали. Протягом минулої доби там виявили 869 нових інфікованих. 

"Те, що ми зараз спостерігаємо - це початок "другої хвилі". Кількість заражень зростає дуже стрімко. Два тижні тому ми реєстрували близько 350 заражень за добу, вчора - вже більше 850", - заявив Себастьян Курц.

Новини за темою: Медики можуть запобігти другій хвилі коронавірусу, - ВООЗ

За його словами, найскладніша ситуація наразі у Відні. Зокрема, на австрійську столицю припадає 50 відсотків усіх нових випадків коронавірусу в країні.

Нагадаємо, цього місяця Угорщина закрила кордони для іноземців у зв’язку з "другою хвилею" пандемії коронавірусу COVID-19.

Перед цим про початок "другої хвилі" заявили у Словаччині. Однак, міністр охорони здоров'я Марек Крачі запевнив, що епідемічна ситуація хоч і погіршується, але перебуває під контролем.Loading...