live

У Чехії хочуть продовжити надзвичайний стан до 11 травня

Уряд Чехії (праворуч глава МОЗ Чехії Адам Войтех)

Фото з відкритих джерел

На продовженні надзвичайного стану наполягає глава МОЗ Чехії Адам Войтех

Уряд Чеської Республіки хоче продовжити надзвичайний стан у країні через епідемію коронавірусу ще на 30 днів, до 11 травня. Про це повідомляє Ceske Noviny.

Згідно з повідомленням, палата депутатів повинна прийняти рішення про продовження надзвичайного стану наступного тижня, а також проголосувати за інші урядові пропозиції щодо коронавірусної кризи.

Після засідання уряду глава МОЗ Чехії Адам Войтех заявив, що епідеміологічна ситуація в Чехії і за кордоном вимагає продовження надзвичайного стану. Це також необхідно з точки зору забезпечення захисних засобів.

Міністр внутрішніх справ країни Ян Гамачек після засідання Центрального кризового штабу заявив, що надзвичайний стан є відповідним режимом для боротьби з епідемією. Уряд стверджує, що суворі обмеження на пересування і бізнес можуть почати слабшати після Великодня.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Чехії Ян Гамачек змушений був сплатити штраф за те, що зняв маску під час відеоконференції у залі, де крім нього знаходилися інші люди. Міністр праці Яна Малачова та її чоловік, заступник глави МЗС Алеш Хмелар, також мають сплатити штраф за порушення у розмірі 10 тис. чеських крон (приблизно 11 тис. грн, - ред.).

Loading...