У Британії заборонили використовувати ватяні палички та пластикові соломинки

Фото з відкритих джерел

Заборону хотіли запровадити ще у квітні

У Великій Британії з 1 жовтня набула чинності заборона на використання ватяних паличок і мішалок для напоїв, тому заклади не зможуть пропонувати ці предмети своїм клієнтам. Про це повідомляє Sky News.

Спочатку заборону на використання одноразових пластикових виробів планувалося ввести в дію в квітні, але через пандемію коронавірусу уряд вирішив відтермінувати це до 1 жовтня.

З сьогоднішнього дня майже у всіх випадках стають незаконними продаж або видача цих предметів клієнтам або покупцям. Винятком є лише люди з особливими захворюваннями, які потребують використання соломинок.

"Заборона на соломинки, мішалки і ватяні палички – це тільки наступний крок у нашій боротьбі з пластиковим забрудненням і наш обов'язок захищати наш океан і навколишнє середовище для майбутніх поколінь", – сказав міністр навколишнього середовища Великої Британії Джордж Юстіс.

Відзначається, що до пандемії Велика Британія щорічно використовувала майже 5 млрд соломинок, 316 млн пластикових мішалок і 1,8 млрд ватяних паличок.

Новини за темою: У США жінка два роки дбайливо доглядала за кімнатною рослиною, що виявилася пластиковою

Раніше повідомлялося, що уряд Іспанії підготував законопроєкт про відходи, серед норм якого є заборона одноразового пластикового посуду та оподаткування пластикової упаковки.

Loading...