Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Британії планують послабити карантин на Різдво

Різдво у Великій Британії Фото з відкритих джерел

Влада Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії погодилася створити можливості для святкування 25 грудня

Уряд Великої Британії почав обговорювати план послаблення карантину на Різдво, 25 грудня. Зокрема, влада Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії погодилася створити можливості для святкування, повідомляє Reuters.

Як зазначається, в країні до 2 грудня діє посилений карантин через швидке зростання кількості хворих на коронавірус COVID-19.

"Міністри схвалили спільну мету зробити послаблення для обмеженої кількості додаткових домогосподарств протягом невеликої кількості днів, але також наголосили, що громадськості буде рекомендовано зберігати пильність, і що, коли це можливо, людям слід уникати подорожей і зводити до мінімуму соціальні контакти", - йдеться в заяві уряду Британії.

До слова, за даними Центру Джона Гопкінса, станом на ранок 23 листопада у Великій Британії всього виявлено 1 515 802 зараження коронавірусом.

Новини за темою: Прем’єр Британії Джонсон пішов на самоізоляцію

Раніше повідомлялося, що через пандемію коронавірусу цьогоріч святкування католицького Різдва буде не таким веселим, оскільки в європейських країнах почали поступово скасовувати традиційні ярмарки.

Крім того, засновник проєкту FolkUkraine Ігор Добруцький заявив, що з огляду на пандемію коронавірусу святкувати Новий рік у Києві будуть без фудкортів, великих концертів та масових гулянь.

Loading...