У Британії картину вуличного художника продали майже за 10 мільйонів доларів

Картина британського художника Бенксі "Покажіть мені Моне" Twitter / Sotheby’s

Аукціон тривав вісім хвилин

Картину британського вуличного художника Бенксі "Покажіть мені Моне" продали за 9,8 мільйона доларів. Про це повідомляється у Twitter аукціонного дому.

Аукціон відбувся учора. "Бенксі "Покажи мені Моне", жартівлива відсилка на шедевр Клода Моне, перевершує його оцінку, аби принести £ 7,551,600 / $ 9,814,353 після 8 хвилин торгів", – йдеться у повідомленні.

Попередньо картину оцінювали у 4-6 мільйонів доларів. Сама ж робота є відсиланням до полотна французького художника Клода Моне "Японський місток". На своїй картині Бенксі зобразив ставок, у який скинуті візки із супермаркету і дорожній конус.

Зауважимо, що Бенксі – це псевдонім скандально відомого англійського андеграундного художника графіті, політичного активіста та режисера. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я – Роберт або Робін Бенкс.

Новини за темою: Картина Бенксі, що зображує мавп в парламенті, продана за рекордні $ 12 млн

Нагадаємо, раніше Бенксі позбавили авторського права на одну із найвідоміших робіт. Суд відмовив художнику у підтвердженні авторського права через його анонімність.Loading...