Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Брюсселі розігнали коронавірусний мітинг через відсутність масок

Мітинг проти карантину в Брюсселі Le Soir

В акції взяли участь понад 350 осіб

У неділю, 6 вересня, у Брюсселі пройшла масова демонстрація проти обмежувальних заходів, спрямованих на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє Le Soir.

Згідно з повідомленням, люди вийшли на вулиці міста з протестом проти повсюдного носіння масок і інших обмежень. Правоохоронці стверджують, що велика частина мітингувальників , які виступали проти повсюдного носіння масок, прийшла на акцію без них.

На плакатах, які принесли з собою активісти, були такі написи, як "Я дихаю вільно", "Живи своїм життям, епідемія закінчилася" і "Убиті маскою". Також під час цієї акції були затримані як мінімум дві людини. Одна з них підозрюється в тому, що вдарила в обличчя поліцейського, якого після цього довелося доставити в лікарню.

Новини за темою: У Китаї компанія Sinovac дала експериментальну вакцину від коронавірусу своїм співробітникам

Як зазначається, акцію припинили саме через те, що учасники не мали масок та не дотримувалися соціальної дистанції. У поліції заявили, що не застосовували проти демонстрантів спеціальні засоби типу газу. Демонстрацію припинили після того, як присутні не відреагували на кілька усних попереджень правоохоронців. 

Новини за темою: У Лізі націй вперше скасували матч через COVID-19

Слід зауважити, що в Бельгії носіння масок обов'язкове для всіх осіб старше 12 років як на державних, так і та приватних територіях, а в Брюсселі носіння масок обов'язкове навіть на свіжому повітрі, якщо мова йде про центральні вулиці. За порушення цього правила передбачається штраф у розмірі 250 євро. 

Новини за темою: У ВООЗ заявили про пріоритетність вакцинації від COVID-19 для окремих груп населення

Нагадаємо, 29 серпня у Великій Британії на Трафальгарській площі Лондона зібралися понад 10 тисяч активістів, які виступили проти карантину та обов'язкової вакцинації від коронавірусуLoading...