В Амазонії темпи поширення лісових пожеж побили 13-річний рекорд

Пожежі в Амазонії Фото з відкритих джерел

За місяць супутники зафіксували 2248 джерел пожеж

Протягом червня у дощових лісах Амазонії кількість пожеж зросла майже на 20 відсотків, що стало найбільшим показником поширення пожеж за останні 13 років. Про це повідомляє BBC

"Пожежі у дощових лісах Бразилії в Амазонії зросли майже на 20% протягом червня - це 13-річний максимум для цього місяця", - зазначили у бразильському уряді.

Так, протягом минулого місяця супутники зафіксували 2248 джерел займання в лісах Амазонії. Тоді як минулого року за той же період часу було виявлено 1880 пожеж.

Як зазначається, пожежі в Амазонії посилюються протягом липня-вересня. У зв'язку з цим екологи побоюються, що ситуація може стати ще гіршою, ніж минулого року.

Новини за темою: В Австралії внаслідок лісових пожеж загинули понад 400 осіб, - дослідження

Крім цього, активісти б'ють на сполох, що ситуація з пожежами може погіршитися через пандемію коронавірусу, адже органи місцевої влади менше відстежують підпали у лісах. 

До слова, в цьому регіоні зосереджені приблизно три мільйони видів рослин і тварин, а також проживає приблизно мільйон корінних жителів.

Нагадаємо, раніше президент Бразилії Жаїр Болсонару публічно заявляв, що відомий актор Леонардо Ді Капріо фінансує організації, що відповідальні за лісові пожежі в Амазонії.Loading...