Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Бразилії помер доброволець, який брав участь у випробовуванні вакцини від COVID-19, дослідження призупинили

Фото з відкритих джерел

Випробовування були на фінальному етапі

У Бразилії на останньому етапі призупинили випробовування китайської вакцини проти коронавірусу Coronavac через смерть добровольця. Про це повідомляє Bloomberg

Згідно з повідомленням, Бразильське агентство охорони здоров'я заявило, що тестування вакцини Sinovac Biotech Ltd., яка називається Coronavac, було припинено в Бразилії після події, яка сталася 29 жовтня. 

Як зазначається, дослідження переривається відповідно до правил, поки агентство аналізує, чи слід продовжувати дослідження, однак жодних деталей бразильське відомство не надало. 

Новини за темою: Єврокомісія планує закупити 300 млн доз вакцини Pfizer

Науково-дослідний інститут Butantan у Сан-Паулу, який співпрацював із компанією Sinovac на місцевому рівні, заявив, що був здивований рішенням і вивчає деталі того, що сталося під час дослідження. Також директор інституту Дімас Ковас заявив у інтерв'ю, що один доброволець випробовування помер, але смерть не пов'язана з вакциною.

Водночас у заяві компанія Sinovac зазначила, що впевнена у безпеці вакцини. Компанія заявила, що керівник Інституту Butantan запевнив, що подія, яка спричинила паузу у випробуванні, не пов'язана з вакциною.

Новини за темою: Канада очікує появи вакцин від COVID-19 на початку 2021 року

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що вакцина проти коронавірусу COVID-19 спільного виробництва американської фармацевтичної корпорації Pfizer та німецької BioNTech допомагає запобігти зараженню на 90%.

Loading...