У Бразилії почалося виробництво вакцини "Супутник V"

РФПІ

Одна з провідних Бразильських фармацевтичних компаній Uniao Quimica почала виробництво російської вакцини від коронавірусу "Супутник V". Про це повідомляють "РІА Новини" з посиланням на офіційний акаунт розробників в Twitter.

"Російський фонд прямих інвестицій надав всю необхідну документацію і матеріали", — наголошується в повідомленні.

На цьому тижні РФПІ і Uniao Quimica подадуть заявку на екстрене застосування "Супутник V" в Бразилії. Вакцинація населення російським препаратом вже почалася. Наприкінці жовтня російський фонд прямих інвестицій, компанія Uniao Quimica Farmaceutica Nacional і уряд бразильського штату Парана подали в Національне агентство з санітарного нагляду Бразилії комплект документів для реєстрації "Супутника V".

Як розповіли розробники, в першому кварталі 2021 року РФПІ поставить до Бразилії десять мільйонів доз препарату, перші партії очікуються в січні. За словами Голови Фонду Кирила Дмитрієва, всього цього року в країну повинні доставити 150 мільйонів доз вакцини.

Крім цього, РФПІ і Uniao Quimica "запропонують всім країнам БРІКС створити оперативну групу по боротьбі з COVID - 19 і співпрацювати по вакцинах".

Вакцина "Супутник V" - перший у світі препарат для профілактики COVID-19, Російський МОЗ зареєстрував його в середині серпня. Вакцину створили в центрі імені Гамалії на основі добре вивченої платформи вектора аденовірусу людини.

Влітку препарат успішно пройшов дві стадії досліджень на добровольцях у віці від 18 до 60 років, у яких в підсумку сформувалися імунна відповідь і антитіла до SARS-CoV-2. Постреєстраційна фаза випробувань, в тому числі за участю літніх і людей з інших груп ризику, стартувала у вересні. Після третього проміжного аналізу досліджень "Супутник V" дав більш ніж 91%-у ефективність, причому проти важких випадків COVID-19 цей показник досяг 100%.

У Росії вакцинація "Супутником V" почалася в грудні, вже прищепили більше півтора мільйонів чоловік.

Loading...