У Бішкеку затримали "злодія в законі" Камчі Колбаєва

Камчі Колбаєв RFE/RL

США додали його до списку головних підозрюваних у незаконному обігу наркотиків

У столиці Киргизстану Бішкеку правоохоронці затримали "злодія в законі" Камчі Колбаєва, якого Сполучені Штати Америки додали до списку головних підозрюваних у незаконному обігу наркотиків у 2011 році. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Згідно з повідомленням, сьогодні, 22 жовтня, Державний комітет національної безпеки Киргизстану заявив, що 46-річний Колбаєв був затриманий за підозрою в організації злочинної групи та участь у її діяльності.

Довідка:

Наприкінці 2012 року Камчі Колбаєв був виданий Киргизстану з Об'єднаних Арабських Еміратів на прохання Бішкека і засуджений до п'яти з половиною років ув'язнення за звинуваченням у вимаганні, але згодом термін був скорочений до трьох років без будь-яких пояснень.

У червні 2014 року Колбаєв був достроково звільнений. Киргизькі чиновники пояснили це тим, що кожний день, проведений ув'язненим в ізоляторі, дорівнює двом дням у колонії.

За кілька тижнів до його дострокового звільнення Державний департамент США запропонував винагороду до 1 млн доларів за інформацію, яка допомогла б зруйнувати фінансові механізми злочинної мережі Колбаєва.

Новини за темою: Як в санаторії: Що змінить президентський закон для "злодіїв в законі" в Україні

Нагадаємо, раніше у Києві поліція затримала "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський". Він незаконно потрапив до України, аби уникнути кримінальної відповідальності за статус "злодія в законі" на території РФ та встановити контроль над злочинними групами в Україні.Loading...