У Білорусі зникла адвокат Марії Колесникової

Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова TYT.BY

Жінка перестала виходити на зв'язок по обіді

У Білорусі зникла адвокат опозиціонерки Марії Колесникової - Людмила Казак. З опівдня, 24 вересня, вона перестала виходити на зв'язок, повідомляє TUT.by з посиланням на адвоката Віктора Мацкевич.

"О 13:50 Людмила попрощалася зі своєю колегою, з якої зустрічалася на вул. Комуністичній. Поспішала на судове засідання. До суду вона не приїхала. Машина, припаркована на Комуністичній, закрита", - зазначив він.

Мацкевич додав, що чоловік Казак подав заяву про викрадення людини в РУВС Центрального району.

"Ми з чоловіком Людмили вважаємо, що її зникнення пов'язане з професійною діяльністю", - підкреслив адвокат.

Зникла адвокат Марії Колесникової Людмила Казак

Фото з відкритих джерел

Новини за темою: Білоруських опозиціонерок Тихановську, Колесникову та Цепкало номінували на премію Сахарова

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо, що в центрі Мінська невідомі люди викрали члена Координаційної ради Марію Колесникову. Згідно з повідомленням, близько 10:05 невідомі люди в цивільному і в масках посадили Колесникову в мікроавтобус з написом "Зв'язок" біля Національного художнього музею і відвезли в невідомому напрямку.

Пізніше білоруських опозиціонерів Марію Колесникову, Івана Кравцова й Антона Родненкова помітили при перетині кордону з Україною. У Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що політики покинули Білорусь вранці 8 вересня.

Згодом стало відомо, що Марія Колесникова не перетинала кордон з Україною. Її затримали в Білорусі, за офіційною інформацією, після того, як вона опинилася поза автівкою, в якій їхали її соратники.

Минулого тижня Марії Колесниковій висунули офіційне звинувачення. Її звинувачують у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 361 КК Республіки Білорусь (Заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь, вчинені з використанням ЗМІ та мережі Інтернет).

Loading...