У Білорусі затримали та проводять допит суперника Лукашенка на виборах

Про погрози та провокації заявляли й інші потенційні суперники чинного президента

Віктор Бабарико Фото з відкритих джерел

Бізнесмена Віктора Бабарико, який є потенційним суперником на наступних президентських виборах чинного лідера Білорусі Олександра Лукашенка, а також його сина Едуарда затримали і доставили на допит до Комітету державного контролю. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Згідно з повідомленням, до затриманого також не пускають його адвокатів, а побачивши представників ЗМІ, співробітники комітету зачинили вхід до будівлі зсередини на ключ.

Відомо, Бабарико та його сина допитують у межах справи щодо несплати податків у "Білгазпромбанку", яким суперник Лукашенка керував протягом 20 років. Основними акціонерами банку є російські "Газпром" і "Газпромбанк".

Як зазначається, раніше Лукашенко доручив провести перевірку роботи банку і розкритикував Бабарико, не називаючи його імені. Згодом в банку провели обшуки, також були затримані 15 людей.

Новини за темою: У Білорусі затримали топ-менеджерів "дочки" Газпромбанку

Слід зауважити, що для Лукашенка це буде вже шоста виборча гонка. Про достатню кількість підписів виборців, яка необхідна для реєстрації кандидатом, заявили п'ять потенційних кандидатів. 

Окрім Бабарико, про погрози і провокації заявили й інші суперники Лукашенка, а напередодні рахунок Віктора Бабарико, на якому знаходиться сформований виборчий фонд, був заблокований.

Новини за темою: Лукашенко назвав ім'я прем'єр-міністра та зібрав новий склад уряду Білорусі

Нагадаємо, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко відкинув можливість перевороту в країні і заявив, що повністю контролює ситуацію. 

Loading...