У Білорусі затримали ще одного громадянина України, - МЗС

МЗС

З відкритих джерел

Наразі затриманий українець перебуває у СІЗО

Міністерство закордонних справ України заявило, що під час протестів у білоруському місті Брест затримали українця. Про це повідомляє пресслужба відомства

"12 серпня до консульства України в Бресті звернулися родичі громадянина України, який 11 серпня не повернувся додому з роботи", - йдеться у повідомленні.

Згодом співробітники консульства встановили, що 11 серпня українця затримали в Бресті як протестувальника, і наразі він перебуває у місцевому СІЗО.

Новини за темою: МЗС рекомендує українцям утриматись від поїздок у Білорусь

Як зазначається, найближчим часом українські консули зустрінуться з керівництвом місцевих правоохоронних органів, аби з'ясувати усі обставини інциденту та надати необхідну консульсько-правову допомогу.

У МЗС наголосили, що ситуація перебуває на контролі міністерства та консульства України в Бресті. Окрім цього, українські дипломати в Білорусі продовжують перевіряти наявність українців серед затриманих чи постраждалих осіб.

Новини за темою: Кількість затриманих на білоруських протестах перевищила 6,7 тис. осіб, - МВС

Нагадаємо, раніше у Мінську білоруські силовики затримали двох українських громадян - волонтерів із благодійної організації "Восток-SOS" Костянтина Реуцького та Євгена Васильєва. 

Також Посольство України у Білорусі направило до білоруського МЗС дві ноти щодо затриманих на протестах українських правозахисників і журналістів Костянтина Реуцького та Євгена Васильєва.

Зазначимо, що перед цим стало відомо про зникнення білоруського журналіста-розслідувача і ведучого авторської програми на телеканалі "Белсат" Стаса Івашкевича, який нещодавно разом із колегами опублікував матеріал про жінок Олександра Лукашенка. 

 

Loading...