У Білорусі заявили про затримання організаторів акцій протесту

Один із затриманих нібито проживав у мінському готелі

Протести в Білорусі Наша Ніва

У Мінську білоруські правоохоронці затримали координаторів акцій протесту. Про це повідомляє державне інформагентство Білорусі "БЕЛТА".

За інформацією видання, один із затриманих нібито керував діями соратників з готелю "Білорусь", де знімав номер на 17-му поверсі й координував мітинги.

Зазначається, що чоловік керував діями трьох підлеглих, які, в свою чергу, керували сотнями. У МВС Білорусі поки що не прокоментували цю інформацію.

Новини за темою: Почніть політичний діалог: Очільники МЗС восьми європейських країн закликали уряд Білорусі припинити переслідування

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі завершилися президентські вибори. За попередніми даними Центральної виборчої комісії, чинний глава Білорусі Олександр Лукашенко перемагає на президентських виборах, набравши понад 80%.

Водночас білоруси у відповідь на результати екзит-полів вийшли на мітинги в Мінську та інших містах Білорусі. 10 серпня МВС Білорусі визнало застосування спецзасобів проти мітингувальників у столиці країни.

У понеділок ввечері в центрі Мінська припинили роботу декількох станцій метро, стягнули спецтехніку, також відомо, що силовики почали стріляти по мітингувальниках.

Новини за темою: У Раді зареєстрували постанову про невизнання виборів у Білорусі

У МВС Білорусі заявили, що протягом другого дня протестів у країні було затримано понад дві тисячі людей

Учора, 11 серпня, у МВС Білорусі заявили, що не будуть розголошувати інформацію про те, де перебувають затримані під час масових протестів громадяни. Ввечері через продовження мітингів у Мінську знову зачинили метро, а до станції, де напередодні загинув протестувальник, несли квіти. 

Loading...