Білоруська опозиціонерка Колесникова знайшлася, її арештували

Наразі Колесникова перебуває в мінському СІЗО

Марія Колесникова TUT.by

Члена президії Координаційної ради Білорусі Марію Колесникову заарештували. Про це повідомив батько опозиціонерки Олександр Колесников у коментарі TUT.by.

Зазначається, що зникла напередодні Колесникова перебуває в мінському СІЗО. "Керівник слідчої групи головного слідчого управління Слідкому Василюк зателефонував мені та повідомив, що її арештували. Запропонував привезти передачу", – сказав батько опозиціонерки.

Наразі відомо, що 6 із 7 семи членів президії Координаційної ради затримані або примусово вивезені за кордон. На свободі залишається лише нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич.

Нагадаємо, вранці 8 вересня білоруських опозиціонерів Марію Колесникову, Івана Кравцова та Антона Родненкова помітили при перетині кордону з Україною. Тоді ж з'явилася інформація, що Колесникову затримали на білоруському кордоні. Згодом білоруські опозиціонери Кравцов і Родненков вийшли на зв'язок та повідомили, що вони перебувають в Києві.

Новини за темою: Жінка протестує: Як опозиціонерка Колесникова зникла у Білорусі і "з'явилася" в Україні

Сьогодні, 9 вересня, стало відомо, що в Білорусі затримали члена Координаційної ради опозиції Максима Знака, а до лауреатки Нобелівської премії Світлани Алексієвич прийшли з обшуками. Остання заявила, що до її домівки прийшли правоохоронці в цивільному.  

Loading...