live

У Білорусі виявили другий випадок зараження коронавірусом

Фото з відкритих джерел

Позитивний результат тесту отримала мешканка міста Вітебськ

У неділю, 1 березня, у жительки білоруського міста Вітебськ виявили зараження новою коронавірусною інфекцією CОVID-2019, що стало другим випадком захворювання у країні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я Білорусі.
 
"Міністерство охорони здоров'я інформує про те, що в РНПЦ епідеміології і мікробіології один із тестів, які було виконано в білоруски, що проживає у Вітебській області, виявив фрагмент РНК, який може належати типу коронавірусу 2019-nCoV", - йдеться у повідомленні.
 
Як зазначається, жінка разом із двома своїми колегами нещодавно прибула з Північної Італїі. Після приїзду на територію Білорусі громадянок викликали до медичної установи для проходження тестування. Окрім цього, всіх трьох осіб помістили на тимчасовий карантин до у Вітебської обласної клінічної інфекційної лікарні.
 
 
За попередньою інформацією, всі троє громадян не мають жодних ознак захворювання, стан здоров’я задовільний. Водночас пацієнтці з позитивними результатами тесту проводять більш поглиблену лабораторну діагностику. У двох інших її колег тести негативні.
 
Нагадаємо, у п’ятницю, 28 лютого, у Міністерствах охорони здоров'я Республіки Білорусь та Литовської Республіки зареєстрували перші випадки зараження коронавірусом COVID-19. Усі заражені приїхали із країн, де зафіксовано спалахи інфекції.
Loading...