Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Білорусі відповіли на заяву України про "паузу" у відносинах двох держав

У відомстві вважають, що наслідки призупинення контактів лежать на Україні

Фото з відкритих джерел

МЗС Білорусі заявило, що країна не ставила діалог із Україною на так звану "паузу". Відповідне повідомлення опублікувано на сайті відомства.

Зазначається, що в МЗС уважно ознайомилися з коментарями українських урядовців стосовно білоруської тематики. "Повністю розділяємо тезу про неприпустимість будь-якого втручання у внутрішні справи Білорусі. Цей постулат непорушний для нас. Водночас оцінки взаємодії Білорусі зі своїми союзниками та партнерами по інтеграційним об'єднанням, настійні заклики до проведення нових президентських виборів розцінюємо саме як спробу втручання у внутрішні справи", – написали у відомстві.

Що стосується відносин між країнами, то в Білорусі не планують припиняти контакт з Україною. "Це конкретний збиток для тісних багатогранних відносин двох сусідніх держав. Відповідальність за можливі наслідки цього кроку лежить повністю на українській стороні, а також, як ми бачимо, на її старших зовнішньополітичних партнерах. Зі свого боку, готові до продовження співпраці на всіх рівнях і в тому обсязі, до якого готова Україна і її дружній і братній нам народ", – резюмували в МЗС Білорусі.

Новини за темою: Ми вважаємо неприпустимим втручання РФ у ситуацію в Білорусі, - Кулеба

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що всі процеси та контакти між Україною і Білоруссю наразі поставлені на паузу. За словами міністра, контакти будуть відновленні, коли ситуація не нестиме репутаційних наслідків для України.

Loading...