У Білорусі великі підприємства зупинили роботу: Працівники виходять на страйк

Протести в Білорусі TUT.by

Роботу зупинили БелАЗ, "Керамін" та "Белмедпрепарати"

У четвер, 13 серпня, в Білорусі розпочалися страйки на підприємствах на тлі протестів у країні після перемоги на виборах Олександра Лукашенка. Про це повідомляє TUT.by і Telegram-канал NEXTA.

Як зазначається, страйки розпочалися на автомобільному заводі БелАЗ, що входить у число семи провідних світових концернів з виробництва кар'єрної техніки. Зокрема, у місті Жодіно прохідну заводу оточили червоною стрічкою. Після чого співробітники декількох цехів призупинили роботу і зібралися на площах підприємства.

Крім цього, страйк розпочали у Мінську на одному з найбільших в Європі виробників керамічної плитки ВАТ "Керамін" та державному фармацевтичному підприємстві Білорусі "Белмедпрепарати". У зв'язку з цим на виробництвах було вимушено зупинено роботу. 

Нагадаємо, 9 серпня після проведення президентських виборів у Білорусі спалахнули масові протести. Приводом цього стали попередні результати голосування від екзит-полу, згідно з якими перемогу здобув Олександр Лукашенко. Пізніше його перемогу підтвердила ЦВК.

У зв'язку з цим обурені білоруси вийшли на вулиці. Пізніше у Мінську припинили роботу декілька станцій метро, в центр було стягнуто спецтехніку, а силовики почали стріляти по мітингувальниках. У результаті затримали тисячі осіб, ще десятки активістів постраждали. 

Відомо, що серед них є також громадяни України. 

Loading...