У Білорусі в одній із лікарень помер затриманий під час акцій протесту хлопець

Протести в Білорусі 10 серпня Белсат

Повідомляється, що смерть не пов'язана із затриманням

У білоруському місті Гомель в лікарні помер хлопець, якого затримали під час протестів, які не стихають в країні вже четверту добу. Про це повідомляє Onliner.

Згідно з повідомленням, хлопця 1995 року народження затримали під час акцій 10 серпня. За рішенням суду його відправили під адміністративний арешт. Однак після суду затриманому стало погано, і його госпіталізували.

Новини за темою: Латвія, Польща і Литва підготували план з врегулювання ситуації в Білорусі

Як зазначається, врятувати молодика не змогли, смерть наступила в ніч на 12 серпня. Водночас, за попередньою інформацією, смерть не пов'язана з затриманням.

Новини за темою: На будівлі львівської Ратуші вивісили біло-червоно-білий стяг Білорусі

Нагадаємо, протести у Білорусі спалахнули 9 серпня після проведення президентських виборів. Того ж вечора екзит-пол оприлюднив попередні результати голосування, згідно з якими перемогу здобув Олександр Лукашенко. Пізніше його перемогу підтвердила ЦВК. 

У зв'язку з цим обурені білоруси вийшли на вулиці. У понеділок ввечері у центрі Мінська припинили роботу декількох станцій метро, стягнули спецтехніку, а силовики почали стріляти по мітингувальниках. У результаті затримали тисячі осіб, ще десятки активістів постраждали.

У середу, 12 серпня, МВС Білорусі визнало, що силовики стріляли на ураження по демонстрантах

Також у МЗС України заявили, що під час акцій протесту в Білорусі постраждав український фотокореспондент, а ще дев'ятьох осіб затримали у зв'язку із правопорушеннями.

Loading...