У Білорусі силовики затримують учасниць жіночого маршу

Протестувальникам довелося змінювати місце проведення акції

Жіночий марш у Мінську TUT.BY.

У Мінську поновилися акції протестів, на яких білоруські силовики почали затримувати демонстрантів. Про це повідомляє TUT.by.

Зазначається, що в столиці Білорусі відбувається жіночий марш. Проте під час мітингу на пішохідну зону біля одного з мінських ринків заїхали мікроавтобуси з тонованим склом, з яких вибігли люди в балаклавах і почали затримання.

Відомо, що спочатку акції планувалися на площі Перемоги в Мінську, однак перед початком протесту силовики перекрили прохід до пам'ятника Перемоги та закрили однойменну станцію метро. Після цього учасниці маршу вирушили на іншу локацію, скандуючи "Ви не легітимні", "Це наше місто", "Ми гуляємо" та "Свєта – наш президент".

Новини за темою: У Білорусі люди виходять на протести після "таємної" інавгурації Лукашенка

Нагадаємо, 23 вересня Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Білорусі. На церемонію інавгурації, яка відбулася в Палаці Незалежності Білорусі, було запрошено кілька сотень людей. Зокрема, на захід прийшли вищі посадові особи, депутати Палати представників, члени Ради Республіки тощо.

Своєю чергою, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом Республіки Білорусь.

Loading...