Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Білорусі порушили понад 500 кримінальних справ щодо організації та участі в масових заворушеннях

Фото з відкритих джерел

Більшість справ пов'язана з подіями в Мінську

Заступник начальника управління Генпрокуратури з нагляду за виконанням законодавства Слідчим комітетом Білорусі Андрій Сербун заявив, що за організацію і участь у масових заворушеннях в країні було розпочато понад 500 кримінальних справ. Про це він розповів в ефірі телеканалу "Білорусь 1", повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

"Поточного року, особливо в останні кілька місяців, ми спостерігаємо зростання кількості справ, пов'язаних із організацією масових заворушень і активною участю в них. Дотепер таких кримінальних справ порушено понад 500", - зазначив Сербун.

Новини за темою: Не хочете вчитися - гуляйте: Лукашенко наказав відраховувати студентів-учасників демонстрацій

Він також уточнив, що переважна більшість цих кримінальних справ пов'язана з подіями, що відбувалися в білоруській столиці.

"Кожного правопорушника буде встановлено, і його діям буде дана відповідна правова оцінка", - зауважив Сербун і наголосив, що відбувається радикалізація протестного руху.

Новини за темою: Під час "Народного страйку" у Білорусі затримали понад триста осіб, - правозахисники

Нагадаємо, напередодні начальник відділу слідчого управління КДБ Білорусі Костянтин Бичек заявив, що "екстремістські дії учасників протесту можна кваліфікувати як акт тероризму". Loading...