Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Білорусі поновилися протести: Затримані журналісти та активісти

Протести спостерігаються одразу у декількох містах

Протести у Білорусі TUT.by.

У п'ятницю, 19 червня, у містах Білорусі поновилися акції протесту проти затримання активістів і політиків під час президентської виборчої кампанії. Про це повідомляє TUT.by.

Як зазначається, на знак підтримки у Мінську, Гомелі, Могильові, Бобруйську, Барановичах, Гродно та Вітебську активісти створили "Ланцюг солідарності".

Зокрема, у Вітебську люди вишикувалися у ланцюг довжиною 300 метрів - приблизно 300 осіб. Машини та громадський транспорт почали сигналити в знак підтримки, а городяни плескати у долоні.

Новини за темою: Обшуки, арешти, переслідування: Традиційні дрібнички президентської передвиборчої кампанії у Білорусі

Однак, згодом у Мінську ОМОН почав витісняти протестувальників з проспекту Незалежності. Тоді як у Гомелі правоохоронці затримали члена ініціативної групи по збору підписів за одного з кандидатів у президенти. Також було затримано декілька журналістів, серед яких знімальна група "Радыё Свабода" та кореспондент Reuters.

Новини за темою: У Білорусі затримали та проводять допит суперника Лукашенка на виборах

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 червня у білоруській столиці Мінську місцеві жителі вийшли на акцію проти арешту опозиційного політика Віктора Бабарико, якого звинуватили в ухилянні від сплати податків та відмиванні грошей.

Loading...