Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Білорусі розпочалися навчання ОДКБ "Непорушне братерство-2020"

Військові навчання ОДКБ у Білорусі пройдуть в два етапи Фото з відкритих джерел

За словами першого заступника міністра оборони Білорусі, навчання пройдуть у два етапи

У Білорусі почалися навчання Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ). У маневрах беруть участь понад 900 осіб і понад 120 одиниць техніки. Навчання проходять на тлі збройного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном навколо Нагірного Карабаху. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 12 жовтня, почалися командно-штабні навчання з миротворчими силами ОДКБ "Непорушне братерство-2020".

"Миротворці ОДКБ відпрацьовують спільну операцію в Східно-Європейському регіоні", - повідомив прессекретар ОДКБ Володимир Зайнетдінов.

Зокрема, від Росії в навчаннях беруть участь понад 140 військовослужбовців Центрального військового округу (ЦВО), близько 40 одиниць військової та авіаційної техніки, в тому числі бронетранспортери БТР-82А, бронеавтомобілі "Тигр" і "Тайфун", вертольоти Мі-8АМТШ-В і Мі-24, а також спеціальні машини зв'язку, радіаційної та хімічної розвідки та інженерна техніка дистанційного розмінування.

Новини за темою: Росія почала військові навчання "Кавказ-2020": Винищувачі в Криму приведені у боєготовність

За словами начальника Генштабу, першого заступника міністра оборони Білорусі Олександра Вольфовича, навчання пройдуть у два етапи.

"Будуть відпрацьовані питання організації, підготовки та проведення миротворчої операції в одному з регіонів колективної безпеки. Вчення стане заходом стратегічного стримування в рамках тієї непростої обстановки, яка складається в світі і, зокрема, на території пострадянських країн.

Це те, що зараз відбувається між Азербайджаном і Вірменією в Нагірному Карабасі, де гинуть сотні людей, руйнуються об'єкти інфраструктури. Непростою залишається обстановка в Україні, Киргизстані, та й у нас в країні", - зазначив Вольфович.

Новини за темою: Україна і США провели військові навчання у Чорному морі. Фото

Нагадаємо, наприкінці вересня цього року Україна розпочала стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля-2020" у відповідь на російський "Кавказ-2020". Корабельна група Військово-Морських сил Збройних сил України відразу приступила до практичного виконання завдань у Чорному морі.Loading...