Новини » Світ Читать эту новость на русском

Затримання Колесникової: Стало відомо про нові подробиці

Марія Колесникова AP Photo

За словами представника Держприкордонкомітету, Марію Колесникову випхали з автомобіля

Соратники білоруської опозиціонерки Світлани Тихановської Антон Родненков та Іван Кравцов покинули територію Білорусі й опинилися на суміжній стороні, а ось Марія Колесникова зараз затримана. Про це повідомляє БЕЛТА, посилаючись на офіційного представника Держприкордонкомітету Антона Бичковського.

"Антон Родненков, Іван Кравцов і Марія Колесникова 8 вересня близько 04:00 зробили спробу покинути територію Білорусі через автодорожній міжнародний пункт пропуску "Олександрівка" на білорусько-українському кордоні. З урахуванням особливостей інфраструктури пункту пропуску та проходження лінії держкордону на даній ділянці здійснюється посилення охорони держкордону та були виставлені додаткові прикордонні наряди.

Родненков, Кравцов і Колесникова на автомобілі "БМВ" пройшли митний прикордонний контроль, рушили в бік України. Однак надалі, зустрівши прикордонний наряд, машина різко прискорилася, створивши загрозу життю військовослужбовцю органів прикордонної служби. Колесникова опинилася поза транспортним засобом. По суті її випхали з нього і продовжили рух у бік України", - розповів офіційний представник Держприкордонкомітету.

Водночас в Держприкордонслужбі України повідомили журналістам PavlovskyNEWS, що одна з лідерів білоруської опозиції Марія Колесникова український кордон не проходила.

"Пункт пропуску пройшли її соратники: Антон Родненков, Іван Кравцов. Зараз вони проходять необхідну перевірку документів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Троє соратників Тихановської намагалися виїхати в Україну, Колесникову затримали, – ЗМІ

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо, що в центрі Мінська невідомі люди викрали члена Координаційної ради Марію Колесникову. Згідно з повідомленням, близько 10:05 невідомі люди в цивільному і в масках посадили Колесникову в мікроавтобус з написом "Зв'язок" біля Національного художнього музею і відвезли в невідомому напрямку.

Пізніше родичі жінки подали в правоохоронні органи заяву про її зникнення, після чого почалися пошуки опозиціонера.Loading...