У Білорусі під час протестів силовики застосували водомети та світлошумові гранати, понад 250 людей затримано

У Мінську відбуваються сутички між силовиками та протестувальниками

У Мінську та інших білоруських містах відбувається недільний "Марш гордості", під час якого силовики застосували проти мітингувальників водомети і світлошумові гранати. Про це повідомляє TUT.by.

Зазначається, що в столиці Білорусі відбуваються сутички між силовиками й протестувальниками. "Біля станції метро "Пушкінська" жорстка сутичка демонстрантів і ОМОНу. Після того, як силовики затримали кількох людей і почали бити як мінімум одну людину кийками, в їх сторону полетіли предмети, також демонстранти полізли на ОМОН з кулаками", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляють журналісти, в результаті силовики занурилися в свій мікроавтобус і поїхали.

Водночас відомо, що біля Палацу молоді ОМОНівці дістали з машини трьох чоловіків і силою посадили в автозак. При цьому автівку залишили на проїжджій частині з включеною аварійкою.

За даними правозахисного центру "Вясна", станом на 19:00 11 жовтня в Білорусі  затримали 255 людей. Серед зазначених затриманих – 36 журналістів. Частину людей уже відпустили, проте кількох затримали знову.

Новини за темою: Сліди тортур і важкі травми: Чехія взяла на лікування постраждалих в ході протестів білорусів

Нагадаємо, нещодавно десятки тисяч білорусів зі 102 країн світу подали звернення проти Олександра Лукашенка до Міжнародного кримінального суду в Гаазі і закликали порушити проти нього кримінальну справу "за злочини проти людства". 

Також раніше Рада Організації Об'єднаних Націй (ООН) з прав людини прийняла резолюцію щодо застосування насильства під час протестів у Білорусі.

Loading...